DANE PRACOWNIKÓW

 
mgr inż.
Teresa
Sabat
teresa.sabat@inhort.pl
46 8346676
Starszy specjalista techniczny
Pracownia Uprawy i Nawożenia Roślin Warzywnych
Ryszard
Sałuda
ryszard.saluda@inhort.pl
46 8345264, 46 8345277
Starszy specjalista techniczny
Zakład Agroinżynierii
Zofia
Samol
zofia.samol@inhort.pl
46 8345431
Starszy specjalista techniczny
Zakład Zasobów Genowych Roślin Ogrodniczych
prof. dr hab.
Marian
Saniewski
marian.saniewski@inhort.pl
46 8345368
Profesor
Zakład Fizjologii i Morfogenezy Roślin Ozdobnych
mgr
Daniel
Sas
daniel.sas@inhort.pl
46 8346734, 46 8345216, kom. 511976587
Główny specjalista
Dział Informatyki
dr hab.
Lidia
Sas-Paszt
lidia.sas@inhort.pl
46 8345235, kom. 503158903
Profesor IO - p. o. Kierownik
Zakład Mikrobiologii
dr
Małgorzata
Sekrecka
malgorzata.sekrecka@inhort.pl
46 8345391
Adiunkt
Zakład Ochrony Roślin przed Szkodnikami
mgr inż.
Łukasz
Seliga
lukasz.seliga@inhort.pl
46 8345406
Specjalista badawczo-techniczny
Pracownia Genetyki i Hodowli Roślin Sadowniczych
dr
Piotr
Semkiw
piotr.semkiw@inhort.pl
81 8864070
Adiunkt
Pracownia Technologii Pasiecznych
dr
Kalina
Sikorska-Zimny
kalina.sikorska@inhort.pl
46 8346763, 46 8346764
Adiunkt
Pracownia Przechowalnictwa i Fizjologii Pozbiorczej Owoców i Warzyw

INSTYTUT OGRODNICTWA

Siedziba Dyrekcji
ul. Konstytucji 3 Maja 1/3
96-100 Skierniewice
Tel.: 46 833 22 11 do 13 - Centrala
Fax: 46 833 31 86
e-mail: io@inhort.pl


ul. Pomologiczna 18
96-100 Skierniewice
Tel.: 46 833 20 21 - Centrala, 46 833 42 23 - Centrala
Fax: 46 833 32 28

ZAKŁAD PSZCZELNICTWA
W PUŁAWACH

ul. Kazimierska 2A
24-100 Puławy
Tel.: 81 886 42 08, 81 886 21 64
Fax: 81 886 42 09
e-mail:zaklad.pszczelnictwa@inhort.pl

MAPA DOJAZDU

© Copyright 2011 Instytut Ogrodnictwa, wszystkie prawa zastrzeżone / Kontakt: < Redaktor > < Webmaster >