DANE PRACOWNIKÓW

 
Jan
Piecko
jan.piecko@inhort.pl
46 8345422, 46 8345428
Starszy technik
Pracownia Przetwórstwa i Oceny Jakości Owoców i Warzyw
Felicja
Pierzan
felicja.pierzan@inhort.pl
46 8345483
Starszy specjalista
Dział Finansowo-Księgowy
Andrzej
Pioś
andrzej.pios@inhort.pl
81 8864070
Starszy specjalista techniczny
Pracownia Technologii Pasiecznych
mgr inż.
Wojciech
Piotrowski
wojciech.piotrowski@inhort.pl
46 8345372
Asystent
Zakład Ochrony Roślin przed Szkodnikami
Marian
Plaskota
marian.plaskota@inhort.pl
46 8345279
Starszy specjalista techniczny
Zakład Agroinżynierii
Aldona
Plaskota
aldona.plaskota@inhort.pl
46 8345270
Starszy specjalista techniczny
Pracownia Niekonwencjonalnych Metod Hodowli Roślin
dr hab.
Henryk
Plich
henryk.plich@inhort.pl
46 8345353
emeryt
Zakład Fizjologii i Biochemii Roślin
dr hab.
Stanisław
Pluta
stanislaw.pluta@inhort.pl
46 8345315, kom. 501622843
Profesor IO
Pracownia Genetyki i Hodowli Roślin Sadowniczych
dr hab.
Małgorzata
Podwyszyńska
malgorzata.podwyszynska@inhort.pl
46 8345353
Profesor IO - Kierownik
Zakład Biologii Stosowanej
dr
Krystyna
Pohorecka
krystyna.pohorecka@piwet.pulawy.pl
81 8864208
Adiunkt
Zakład Technologii Pasiecznych

INSTYTUT OGRODNICTWA

Siedziba Dyrekcji
ul. Konstytucji 3 Maja 1/3
96-100 Skierniewice
Tel.: 46 833 22 11 do 13 - Centrala
Fax: 46 833 31 86
e-mail: io@inhort.pl


ul. Pomologiczna 18
96-100 Skierniewice
Tel.: 46 833 20 21 - Centrala, 46 833 42 23 - Centrala
Fax: 46 833 32 28

ZAKŁAD PSZCZELNICTWA
W PUŁAWACH

ul. Kazimierska 2A
24-100 Puławy
Tel.: 81 886 42 08, 81 886 21 64
Fax: 81 886 42 09
e-mail:zaklad.pszczelnictwa@inhort.pl

MAPA DOJAZDU

© Copyright 2011 Instytut Ogrodnictwa, wszystkie prawa zastrzeżone / Kontakt: < Redaktor > < Webmaster >