DANE PRACOWNIKÓW

 
mgr inż.
Anna
Borkowska
anna.borkowska@inhort.pl
46 8345548
Specjalista techniczny
Pracownia Uprawy i Nawożenia Roślin Ozdobnych
prof. dr hab.
Bożenna
Borkowska
bozenna.borkowska@inhort.pl
46 8345282
Profesor - Emerytowany Pracownik Naukowy
dr
Agata
Broniarek-Niemiec
agata.broniarek@inhort.pl
46 8345239
Adiunkt
Zakład Fitopatologii
Jolanta
Brzozowska-Michalak
jolanta.michalak@inhort.pl
46 8346750
Dział Planowania Naukowego i Programu Wieloletniego
dr inż.
Piotr
Brzozowski
piotr.brzozowski@inhort.pl
46 8345263
Adiunkt
Dział Planowania Naukowego i Programu Wieloletniego
Dominik
Budynek
dominik.budynek@inhort.pl
46 8345370
Technik
Zakład Fitopatologii
dr
Zbigniew
Buler
zbigniew.buler@inhort.pl
46 8345220
Główny specjalista badawczo-techniczny
Pracownia Uprawy i Nawożenia Roślin Sadowniczych

INSTYTUT OGRODNICTWA

Siedziba Dyrekcji
ul. Konstytucji 3 Maja 1/3
96-100 Skierniewice
Tel.: 46 833 22 11 do 13 - Centrala
Fax: 46 833 31 86
e-mail: io@inhort.pl


ul. Pomologiczna 18
96-100 Skierniewice
Tel.: 46 833 20 21 - Centrala, 46 833 42 23 - Centrala
Fax: 46 833 32 28

ZAKŁAD PSZCZELNICTWA
W PUŁAWACH

ul. Kazimierska 2A
24-100 Puławy
Tel.: 81 886 42 08, 81 886 21 64
Fax: 81 886 42 09
e-mail:zaklad.pszczelnictwa@inhort.pl

MAPA DOJAZDU

© Copyright 2011 Instytut Ogrodnictwa, wszystkie prawa zastrzeżone / Kontakt: < Redaktor > < Webmaster >