Jubileusz 30-lecia Stowarzyszenia Krajowa Unia Producentów Soków

Warszawa, 17-19 maja 2023 r.

Z radością pragniemy podzielić się z Państwem doniesieniem o wyjątkowym wydarzeniu, które miało miejsce 17-19 maja 2023 roku w Double Tree by Hilton w Warszawie. Odbyło się wówczas już po raz XXIV Międzynarodowe Sympozjum Krajowej Unii Producentów Soków (KUPS), które miało szczególny charakter ze względu na obchodzony w tym roku Jubileusz
30-lecia Stowarzyszenia KUPS.

W trakcie uroczystej gali Pan Janusz Kowalski, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, uhonorował odznaczeniem “Zasłużony dla Rolnictwa” Panią dr hab. inż. Monikę Mieszczakowską-Frąc, prof. IO. To ważne wyróżnienie stanowi uznanie dla jej wkładu i osiągnięć w dziedzinie ogrodnictwa.

Ponadto, Zarząd KUPS przyznał podziękowania oraz Jubileuszowe Statuetki osobom wybitnie zasłużonym dla branży sokowniczej oraz samego Stowarzyszenia. Jedną z tych wyróżnionych postaci jest Pan prof. dr hab. Witold Płocharski.

Jubileusz 30-lecia Stowarzyszenia Krajowa Unia Producentów Soków był nie tylko okazją do wspomnień i podsumowań, ale także do spotkań, wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat przyszłości branży sokowniczej. Cieszymy się, że mogliśmy go uczcić w gronie tak wielu pasjonatów i profesjonalistów związanych z tą dziedziną.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wyjątkowego wydarzenia oraz życzymy Stowarzyszeniu KUPS kolejnych owocnych lat działalności na rzecz rozwoju branży sokowniczej.