Skip to content

Nagroda Marszałka Województwa Łódzkiego „Biznes na plus” dla Instytutu

Miło nam poinformować, że Instytut Ogrodnictwa – PIB (The National Institute of Horticultural Research) został wyróżniony nagrodą specjalną w konkursie BIZNES NA PLUS + podczas gali nagrody gospodarczej województwa łódzkiego towarzyszącej Europejskiemu Forum Gospodarczemu w Łodzi.

Statuetkę Pani prof. Dorocie Konopackiej, dyrektor Instytutu, wręczył Pan Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber.

Ta specjalna nagroda jest przyznawana przez Zarząd Województwa Łódzkiego za całokształt działalności i wyjątkowe osiągnięcia. Nagroda dedykowana jest podmiotom prowadzącym działalność i posiadającym główną siedzibę na terenie województwa łódzkiego.

Instytut Ogrodnictwa – PIB został także nominowany do nagrody w konkursie BIZNES NA PLUS + w kategorii „Projekt przyszłości” za projekt Centrum Przetwórstwa Produktów Ogrodniczych (CPPO).

Nominację odebrała dziś podczas uroczystej gali w Łodzi prof. dr hab. Dorota Konopacka.

Nagroda dedykowana jest beneficjentom dotacji unijnych (przyznawanych w ramach I i II osi priorytetowych RPO WŁ na lata 2014-2020 wdrażanych przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi), którzy podpisali umowy w latach 2016-2020.

Pod uwagę brane były projekty, które stawiają na innowacyjne przedsięwzięcia, wytyczają kierunki dla badań, rozwoju i komercjalizacji wiedzy, a w konsekwencji mają wpływ na wzrost konkurencyjności gospodarki naszego regionu.

Europejskie Forum Gospodarcze to cykliczne wydarzenie organizowane przez Województwo Łódzkie, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w kraju.

Bardzo dziękujemy za uznanie i dziękujemy Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego za wyróżnienie w tej specjalnej kategorii!

image_pdfPobierz PDFimage_printDrukuj
Udostępnij na: