Skip to content

Pracownicy Instytutu Ogrodnictwa – PIB redaktorami numeru specjalnego międzynarodowego czasopisma naukowego Horticulturae.

dr Małgorzata Tartanus i dr hab. Eligio Malusa, prof. IO zostali wybrani do gościnnego redagowania numeru specjalnego międzynarodowego czasopisma naukowego Horticulturae na temat “Zintegrowanej ochrony przed szkodnikami w ogrodnictwie”.

Horticulturae (ISSN 2311-7524) to międzynarodowe, multidyscyplinarne, recenzowane wydawnictwo o otwartym dostępie, skupiające się na wszystkich obszarach ogrodnictwa oraz dyscyplinach pokrewnych. Publikowane są w nim oryginalne artykuły badawcze empiryczne i teoretyczne, od podstawowych zagadnień naukowych do praktycznych, a także krótkie notatki, recenzje i artykuły opiniotwórcze. Główne obszary tematyczne dotyczą uprawy owoców, warzyw, kwiaciarstwa, szkółkarstwa, krajobrazu oraz ziół i obejmują między innymi produkcję konwencjonalną, zrównoważoną i ekologiczną na wszystkich etapach procesu produkcji, ogrodnictwo precyzyjne i innowacje technologiczne, ogrodnictwo miejskie, rozmnażanie i produkcję nasion oraz bardzo wiele innych. Czasopismo posiada współczynnik wpływu IF na poziomie 2.331.

Redaktorzy dr Małgorzata Tartanus i dr hab. Eligio Malusa, prof. IO serdecznie zapraszają do do nadsyłania zarówno prac oryginalnych, jak i przeglądowych.

Więcej informacji dotyczących wydania specjalnego znajduje się na stronie

https://www.mdpi.com/journal/horticulturae/special_issues/IPM_Horticulture

image_pdfPobierz PDFimage_printDrukuj
Udostępnij na: